Ekonomi

Merkezefendi Belediyesi’nin Good4Trust işbirliğiyle hayata geçirdiği Merkez Çarşı’da kadın üreticiler satış yapıyor.

Merkezefendi Belediyesi’nin yerel ekonomiyi canlandırmak için Good4Trust işbirliğiyle hayata geçirdiği Merkez Çarşı’da kadın üreticiler satış yapıyor. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Dijital dünyaya açılan e-ticaret sitemiz için başvurular devam ediyor.”

Merkezefendi Belediyesi ve temelini girişimci kadınlar için sürdüren Good4Trust iş birliğiyle hayata geçirilen Merkez Çarşı, girişimci kadınları çalışma hayatına dahil etmeyi, daha aktif rol almayı ve esnafı dijital dünyada tutmayı amaçlıyor. Uygulamaların devam ettiği Merkez Çarşısı’nda üreticilere web sitesi üzerinden nasıl satış yapılacağı, pazarlama çalışmaları, sosyal medyanın aktif kullanımı, tasarım ve fotoğrafçılık konularında online toplantılar ve eğitimler veriliyor.

Girişimci kadınların hayallerini gerçekleştirdiklerini söyleyen Önder Doğan, yerel ekonomiye, esnafa, kadın üreticilere ve girişimcilere her zaman destek olacaklarını ifade etti. Önder Doğan şunları söyledi:

“Merkez Çarşısı ile kadınlarımızın dijital dünyanın önünü açtık. Üreticilerimiz bu e-ticaret sitesi üzerinden ürünlerini rahatlıkla satabiliyor. Merkez Çarşısı’nda da üreticilerimize her türlü desteği vermeye devam ediyoruz. birçok farklı ürün.Bu projeyi gerçekleştirmiş olmaktan son derece memnunuz.Üye olan kadınlarımıza onları göstererek teşekkür ediyor,hayırlı olmasını diliyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu