Haber

Pitbull ile belediye otobüsüne binmeye çalışan kadın olay çıkardı, şoförü darp etti

Kağıthane’de bir otobüste pitbull köpeğiyle otobüse binmek isteyen kadın yolcu ile sürücü arasında tartışma çıktı. Köpeğiyle birlikte otobüsten inen bayan sinirlendi hatta şoföre saldırdı. Bayanın sürücüye hakaret ettiği anlar kameralarla kaydedildi.

otobüse binmemek

Aybike Çağlar, dün öğleden sonra Kağıthane Cendere Caddesi’nde köpeğini yürüyüşe çıkardı. Bir süre sonra Çağlar, köpeğinin patileri sıcak hava nedeniyle yanmasın diye İETT’ye bağlı özel halk otobüsüyle evine dönmek istedi. O sırada Gültepe-Şişli hattında çalışan otobüs şoförü CG, teze göre otobüse binmek isteyen Aybike Çağlar’a köpekle binemeyeceğini söyledi.

ŞİDDET SÜRÜCÜYÜ KULLANDI

Bunun üzerine sürücü ile bayan arasında tartışma çıktı. Tartışmada köpeğinin ağzının olduğunu ve köpeğin herhangi bir pürüzünün olmadığını söyleyen bayan, sürücüyü ikna edemedi. Sürücü ise köpekle birlikte binebilmek için İETT Hareket Amirliğinden izin alması gerektiğini söyledi. Tartışma sırasında sonlara hakim olamayan Çağlar, kendisini görüntüleyen sürücüye saldırdı. Daha sonra bayan köpeğiyle birlikte otobüsten indirildi. Yaşananlar kameralara yansıdı. Öte yandan olayla ilgili tarafların birbirlerinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

haber-emirgazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu