Yaşam

Şahan Gökbakar’dan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın’ın Kızılay’la ilgili yorumuna dikkat çeken paylaşım: Yorgan neden hala pireler içinde?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin 4. gününde Ahbap derneğine çadır satıp yerleştiği ortaya çıktı. KızılayBaşkan Kerem Kınık ile komedyen Şahan Gökbakar arasındaki tartışma yeniden alevlendi.

“Pire için yorgan yakmayalım”

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın şunları söyledi: Kızılay Cumhurbaşkanı’nın o koltukta oturup oturmadığı sorusuna kendinizi rahat hissediyor musunuz?”, “Böyle bir dönemde çadır satılmaz. Bu bir hataydı. Kızılay hepimizin kurumu, bizden önce de vardı, bizden sonra da devam edecek. Buna böyle bakmalıyız. Pireye kızıp yorganı yakmayalım.”

“Yorganı neden pirelerden temizlemiyorsun?”

Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ın istifasını defalarca dile getiren oyuncu Şahan Gökbakar, Kalın’ın açıklamasını görünce dayanamadı. Ünlü oyuncu sosyal medyada paylaştığı sözlerin altında, “Bu çadırı satan Kızılay lideri Kerem’e herkes güceniyor. AK Parti yöneticileri bunu açıkça söylüyor. Hep aynı cümle ‘Yanmayalım’ yorgan pire’. İşte soru şu; yorganda pire varsa neden yorganı pirelerden temizlemiyorsun? “Yorganda neden hala pire var? Pireler rekabet etmeyen pireler tarafından yenemez mi?” yorumunu yaptı.

habersindirgi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu